Kurt Grisi İnce Spor Kravatlar

Kurt Grisi İnce Spor Kravatlar 

kurt-grisi-ince-spor-kravatlar

İnce spor kravatlar erkeklerin hayatının belli başlı bir yerine daha ilk çıktığı günden beri oturdu. Tarzı spor giyim olan erkeklerin, gerek gömleklerle gerekse spor ceketlerle çok uyumlu ve severek kullandığı ince kravatlar sayesinde erkeklerin de takip ettiği bir moda akımı başladı. İnce kravatlar, normal kravatlardan en olarak daha ince. Bu sayede şaşalı ve ağır bir görüntüden kurtularak, daha spor ama aynı zamanda derli toplu bir stil yaratmak mümkün oluyor.

Özellikle spor ceketlerle çok kravat tercih edilmiyordu fakat erkeklerin hem rahat, hem de şık olma çabası bu sayede hayat buldu denilebilir. Spor kravatlarda pek çok renk tercih ediliyor olmasına rağmen en çok kullanılan renk ise kurt grisi rengi. Kurt grisi ince spor kravatta detayda öyle olmasa bile uzaktan kırçıllı bir görüntü yaratılmasına sebep oluyor. Bu da oldukça şık ve aynı zamanda sportif bir görüntü elde edilmesine sebep oluyor. Kurt grisi rengi ince spor kravatlarınızı beyaz gömleklerle çok ideal bir kombine çevirebilirsiniz. Kurt grisi ince spor kravatlar ne yazık ki beyaz rengin dışında bir renge maalesef yakışmıyor.

Kurt grisi ince spor kravatlar tercihiniz olacaksa öncelikle bu kravatları nelerle kombinleyeceğinizi planlayın. Zira bahsettiğimiz üzere her kıyafetle veya takımla yakışmayacaktır. İnce bir zevk gerektirmektedir. Bu rengi kullanan erkeklerin çok şık göründüğü de bir gerçektir.

iLGiLi YAZILAR...